Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie może być x=pierw. z 6 i x=-pierw. z 6, bo wtedy zbiorem rozwiązań jest zbiór pusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktos zapoda link do arkuszy maturalnych z matmy, proszę...Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore ze niektórzy piszą o 8 , inni o 9 a jeszcze inni o 12;30 czy o 13... jak było napisane na stronie operonu ze o 9 to niech wszyscy usiądą i napiszą ,a nie później Ci którzy piszą po 12 mają gotowe odpowiedzi. czemu ma to służyć ?! jaki jest cel robienia próbnych matur jak i tak 3/4 klasy, 30 min przed rozdaniem arkuszy znała wszystkie zamknięte i połowę otwartych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
to jest chore ze niektórzy piszą o 8 , inni o 9 a jeszcze inni o 12;30 czy o 13... jak było napisane na stronie operonu ze o 9 to niech wszyscy usiądą i napiszą ,a nie później Ci którzy piszą po 12 mają gotowe odpowiedzi. czemu ma to służyć ?! jaki jest cel robienia próbnych matur jak i tak 3/4 klasy, 30 min przed rozdaniem arkuszy znała wszystkie zamknięte i połowę otwartych...
owszem, jest to bez sensu ale sobie robia krzywde, matury próbne są dla nas, żeby się sprawdzić. Co z tego, że znali opowiedzi? W maju nie znajdą arkusza maturalnego w sieci i później będzie zdziwienie bo przecież próbną zdali jak dla mnie obie probne z matmy to porazka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też myśle że to jest beznadziejny system... Kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z ania zdaje na probnej maturze jeszcze angielski R, ktory jest w czwartek po poludniu a w mojej szkole w pt., chore ale co zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakrycznie trudna/:/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie porażka !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalna chce arkusz zobaczyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkusz zobaczymy tak samo jak ten z polaka, czyli jutro... a do tego czasu zapomnę co zaznaczyłem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedź do ostatniego zadania jest zła.Powinno wyjść 5 i -5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak średnio mi poszło 24/25 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak średnio mi poszło 24/25 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
52 % z matmy:) zdałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poda ktos z was arkusz potrzeba mi arkusza do matury probnej z 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to powiem ci Paweł że naprawdę bardzo przeciętnie. Powinieneś się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pysia napisał:
poda ktos z was arkusz potrzeba mi arkusza do matury probnej z 24
właśnie jak ktos znajdzie niech wrzuci link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.niepolegniesz.pl/probna_matura.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
88% :| porażka ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...